Velká cena LSFF pro film o neobyčejném světě termitů

Nedávno ukončený 7. ročních Life Science Film Festival skončil jinak než předchozí ročníky, poprvé vyhrál český film! Je samozřejmě mimořádně potěšující, že velkou cenu LSFF získal film „Svět podle termitů“ režiséra Jana Hoška, který dokumentuje práci TRT. Doc. Jan Šobotník se jako odborný poradce filmu účastnil i předávání této ceny. Nabízíme několik fotek z diskuze po promítání filmu a vyhlášení výsledků. O filmu referovala významná média, např. ČT24 (v čase 17:28), časopis Vesmír či server OSEL. Mnoho doplňujících informací pak lze nalézt na stránkách filmu či na webu LSFF. Autoři filmu děkují za podporu především domovské Fakultě Lesnické a Dřevařské, stejně jako České Zemědělské Univerzitě i LSFF za perfektně zvládnutou organizaci festivalu.